İzmir Karaburun’da Kiralık Tatil Evleri

Boş vakitlerinin çoğunu seyahat planı yapmaya harcayan biri olarak, şu an gezemiyor olsam da sürekli nerelere gidebilirim diye araştırma yapıyorum. Tabi ki korona döneminde baktığım tüm yerler Türkiye’de, konaklama araştırmalarım da kamp veya ev üzerine genelde. Evde kalmanın korona açısından ne faydası var derseniz, tamamen kendinize ait bir yerde kaldığınız için fazla sosyalleşmek gerekmiyor. ayrıca isterseniz kaldığınız evi baştan aşağı temizleyebilirsiniz, kaldı ki bazı ev sahipleri her misafir sonrası evi dezenfekte ediyor. Son olarak, dışarıda yemek konusunda hassassanız yemeklerinizi evde yapıp dışarıdan yemek zorunda kalmazsınız, ben hep kendi mutfağı olan yerleri seçtim. Bu kadar araştırıyorum bari topluma bir faydam olsun dedim, favorilerimi sizinle de paylaşmaya karar verdim. 🙂 Bütçe dostu oluşu ve turkuaz deniziyle son zamanlarda tatilcilerin gözdesi olan Karaburun için kiralık tatil evleri listem sizlerle. Sıralamayı bütçeye göre yaptım; en ucuzdan en pahalıya doğru.

Öncelikle daha önce airbnb hiç kullanmadıysanız alttaki yazımı okumanız faydalı olacaktır.

Airbnb Nedir? Airbnb nasıl kullanılır?

Bu linkten airbnb’ye kaydolursanız ilk konaklamanızda 200 TL indirim kazanırsınız, daha önce üyeyseniz başka bir mail adresiyle bu linkten yeniden kaydolabilirsiniz.

Türkiye’nin En Güzel Kamp Yerleri

Lebiderya Çatı Katı: Karaburun’a 12 km mesafedeki Kaynarpınar köyünde yer alan ev iki yatak odası ve bir salona sahip. Evde 6 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Evde buzdolabı ve klima mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.81 yani çoğunlukla olumlu yorum yapılmış. Karaburun merkeze biraz uzak olsa da ev güzel ve fiyatı çok uygun olduğu için listeye ekledim. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Manzaralı Bahçeli Oda-2: Karaburun’a 5 dk mesafedeki Saip köyünde yer alan apart, mutfaklı stüdyo dairelere sahip. Odada 2 kişi konaklayabiliyorsunuz. Evde buzdolabı ve ütü mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani hep olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

YOGA HOUSE: Karaburun’da yer alan ev iki yatak odasına sahip. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.95 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Çiftlik Evi: Karaburun’a 20 km mesafedeki Mordoğan’da yer alan çiftlik evinde bir yatak odası ve bir salon bulunuyor. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.75 yani çoğunlukla olumlu yorum yapılmış. Karaburun merkeze biraz uzak olsa da alternatif olması için listeye ekledim. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Taş Evimizin Misafir Suiti: Karaburun’da yer alan ev bir yatak odası ve açık mutfaklı bir salona sahip. Ev sahipleri ile aynı yapı içinde ama ayrı girişi var. Evde 5 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani hep olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Deniz, dağ ve köy deneyimi: Karaburun’un İnecik köyünde yer alan ev iki yatak odası ve bir salona sahip. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Panoramik Manzaralı Çatı Katı: Karaburun’da yer alan ev bir yatak odası ve bir salona sahip. Evde 3 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Panoramik Manzaralı Balkon ve Bahçeli Daire: Karaburun’da yer alan ev iki yatak odası ve bir salona sahip. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani herkes olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Panoramik Manzaralı Bahçeli Daire: Karaburun’da yer alan ev iki yatak odası ve bir salona sahip. Evde 5 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani herkes olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Denize 3 dk. Manzaralı Ev: Karaburun İncirlikoy’da yer alan ev bir yatak odası ve bir salona sahip. Evde 5 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

İskele Loft / Mükemmel manzara, Tam dezenfeksiyon: Karaburun’da yer alan ev üç yatak odası ve bir salona sahip. Evde 6 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani herkes olumlu yorum yapmış. Her misafir öncesi evi dezenfekte ediyorlarmış Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Rock and fig – house with sea views: Karaburun’a 5 dk mesafedeki Saip köyünde yer alan ev, üç yatak odası ve bir salona sahip. Evde 6 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.87 yani çoğunlukla olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Deniz kenarında 1000 M2 bahçe içinde taş ev: Karaburun’a 20 km mesafedeki Mordoğan Manal koyunda yer alan ev, üç yatak odası ve bir salona sahip. Evde 6 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.75 yani çoğunlukla olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki evlerin hiçbirinde konaklamadım, kendi araştırmalarım belki size de faydalı olur diye paylaştım. Yüzlerce ev arasından yorumları ve fotoğrafları inceleyerek seçiyorum, size de zaman kazandırır diye düşünüyorum. Siz de evlere bakarken yorumları incelemeyi unutmayın. Favorilerime eklesem bile hiç yorum olmayan evleri bu listeye koymuyorum. Yazı hoşunuza gittiyse, emeğe saygı için beğenmeyi unutmayın. 😉 Sizin önereceğiniz evler olursa da yorumlara yazabilirsiniz.

Daha iyi içerikler üretebilmem için soru, eleştiri ve beğenilerinizi yorum olarak bekliyorum.

Türkiye’deki Farklı Yerlerden Favori Airbnb evleri

Gelecek yazılarımdan haberdar olmak ve daha fazla fotoğraf için beni takip etmeyi unutmayın! 😉

Instagram: hohhoyyt

Youtube: hohhoyyt

Facebook: hohhoyyt

deniztarhan

hohhoyyt

Merhaba, ben Deniz Tarhan. Yazılımcıyım, dalarım, kayarım, yemek yaparım, hayal kurarım, seyahat ederim, fotoğraf çekerim, tiyatro severim. Eşine ve oğluna aşık bir anneyim. En büyük CimBom!

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: