İstanbul Adalar’da Kiralık Tatil Evleri

Boş vakitlerinin çoğunu seyahat planı yapmaya harcayan biri olarak, şu an gezemiyor olsam da sürekli nerelere gidebilirim diye araştırma yapıyorum. Tabi ki korona döneminde baktığım tüm yerler Türkiye’de, konaklama araştırmalarım da kamp veya ev üzerine genelde. Evde kalmanın korona açısından ne faydası var derseniz, tamamen kendinize ait bir yerde kaldığınız için fazla sosyalleşmek gerekmiyor. ayrıca isterseniz kaldığınız evi baştan aşağı temizleyebilirsiniz, kaldı ki bazı ev sahipleri her misafir sonrası evi dezenfekte ediyor. Son olarak, dışarıda yemek konusunda hassassanız yemeklerinizi evde yapıp dışarıdan yemek zorunda kalmazsınız. Bu kadar araştırıyorum bari topluma bir faydam olsun dedim, favorilerimi sizinle de paylaşmaya karar verdim. 🙂 İlk olarak İstanbul Adalar’da tatil için kiralık evler ile başlıyorum; Heybeliada, Büyükada, Kınalıada ve Burgazada için kiralık tatil evleri listem sizlerle. Sıralamayı bütçeye göre yaptım; en ucuzdan en pahalıya doğru.

Öncelikle daha önce hiç airbnb kullanmadıysanız alttaki yazımı okumanız faydalı olacaktır.

Airbnb Nedir? Airbnb nasıl kullanılır?

Bu linkten airbnb’ye kaydolursanız ilk konaklamanızda 200 TL indirim kazanırsınız, daha önce üyeyseniz başka bir mail adresiyle bu linkten yeniden kaydolabilirsiniz.

Türkiye’nin En Güzel Kamp Yerleri

Cosy Flat with a garden: Kınalıada’da yer alan ev iki yatak odası ve bir salona sahip, ayrıca bahçesi var. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi gerekli tüm aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.90 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

A Lovely & Stylish Island Home Filled with Flowers: Heybeliada’da yer alan ev bir yatak odası ve bir salona sahip. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Evin orijinali 1930 yılından kalmayımış ve restore edilmiş. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.96 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

LOVELY HOUSE IN PRINCES ISLANDS: Heybeliada’da yer alan iki yatak odasına sahip. Evde 3 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Evin 150 yıllık olduğunu belirtmişler. Buzdolabı ve çamaşır makinesi evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.68 yani çoğunlukla olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cosy Historical İsland House: Büyükada’da yer alan ev tek odaya sahip. Evde 2 kişi konaklayabiliyorsunuz. Ev 1800 yılından kalma tarihi bir ev. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.79 yani çoğunluk olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Sakin ve Huzurlu, Teraslı Dubleks Ev: Büyükada’da yer alan ev üç yatak odası ve bir salona sahip. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi gerekli tüm aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.96 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Lale Köşk 3: Büyükada’da yer alan ev üç yatak odası ve bir salona sahip. Evde 2 kişi konaklayabiliyorsunuz. Çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi gerekli aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.98 yani herkes olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Buraya kadar olan evler gecelik 500 TL altında kalanlardı, şimdi biraz daha yüksek fiyatlı olanları paylaşacağım.

Istanbul Prince’s Island: Büyükada’da yer alan ev üç yatak odası ve bir salona sahip. Evde 6 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi gerekli tüm aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.80 yani çoğunluk olumlu yorum yapmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Lale Köşk apartment 2: Büyükada’da yer alan ev üç yatak odası ve bir salona sahip. Evde 7 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 5 yani herkes tam puan vermiş. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cute Concept House: Burgazada’da yer alan ev bir yatak odası ve bir salona sahip. Evde 4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi gerekli tüm aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.88 yani çoğunluk olumlu ayrılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Historical mansion with sea and forest view: Büyükada’da yer alan ev iki yatak odası ve bir salona sahip. Evde 7 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Ev 1907 yılından kalma tarihi bir ev. Fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi gerekli tüm aletler evde mevcut görünüyor. Evin puanı 5 üzerinden 4.68 yani çoğunlukla olumlu yorum yapılmış. Daha fazla detay, fiyatlar ve evin uygun tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukarıdaki evlerin hiçbirinde konaklamadım, kendi araştırmalarım belki size de faydalı olur diye paylaştım. Yüzlerce ev arasından yorumları ve fotoğrafları inceleyerek seçiyorum, size de zaman kazandırır diye düşünüyorum. Siz de evlere bakarken yorumları incelemeyi unutmayın. Yazı hoşunuza gittiyse, emeğe saygı için beğenmeyi unutmayın. 😉 Sizin önereceğiniz evler olursa da yorumlara yazabilirsiniz.

Türkiye’deki Farklı Yerlerden Favori Airbnb evleri

Daha iyi içerikler üretebilmem için soru, eleştiri ve beğenilerinizi yorum olarak bekliyorum.

Gelecek yazılarımdan haberdar olmak ve daha fazla fotoğraf için beni takip etmeyi unutmayın! 😉

Instagram: hohhoyyt

Youtube: hohhoyyt

Facebook: hohhoyyt

deniztarhan

hohhoyyt

Merhaba, ben Deniz Tarhan. Yazılımcıyım, dalarım, kayarım, yemek yaparım, hayal kurarım, seyahat ederim, fotoğraf çekerim, tiyatro severim. Eşine ve oğluna aşık bir anneyim. En büyük CimBom!

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: