Narköy’de güzel bir gün

2015’in son hafta sonunda, Narköy’deki Ekolojik Otel ve Eğitim Merkezine gitme fırsatı bulduk. Hava o kadar güzeldi ki, eve tıkılsak yazık olacaktı, şehir trafiğinde saatlerimizi geçirmek de istemiyorduk. Biz de İstanbul’a yakın yerler arasında, bahar aylarında kalmalı gitmek istediğimiz bu yere günübirlik gitmeye karar verdik. Yemeklerini organik olarak yaptıklarını ve çok lezzetli olduklarını duymuştum, o yüzden bir öğle yemeği yer, biraz da ormanı gezer döneriz dedik. Mekanda isterseniz rehberli orman yürüyüşü, inek süt sağımı ve ekim dikim işleri yapmanız mümkün.

IMG_8335

Bize güneşte yayılmak o kadar güzel geldi ki kendimizi bir programa uydurmak istemedik. Nefis öğle yemeğimizi yedikten sonra biraz güneşin tadını çıkardık ve güneşi kaybetmeden kendi başımıza biraz ormanda yürüdük. Yukarıda bahsettiğim aktiviteler için cüzi bir miktar ücret ödüyorsunuz, kahvaltı, öğle yemeği ayrı ayrı ücretlendiriliyor. Programın neresine katılırsanız sadece onu ödüyorsunuz yani.

IMG_8596

Bu arada mekanda grup olarak doğaya yönelik bir takım eğitimler alabiliyorsunuz, ayrıca çocuklar için de kampları var. Şehirden fazla uzaklaşmadan dingin bir ya da birkaç gün geçirmek için güzel bir yer. Boş bıraktığınız bir hafta sonunu burada değerlendirmenizi tavsiye ederim. İyi eğlenceler!

Dip Not: Bebeğimiz gün boyunca çok mutluydu, hayvanlar ve doğa çok ilgisini çekiyor. Bebekle gidilebilecek mekanlar listesine alabilirsiniz.

Rezervasyon yaptırmak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Beni facebook ve instagramdan takip edebilirsiniz.

deniztarhan

hohhoyyt

Merhaba, ben Deniz Tarhan. Yazılımcıyım, dalarım, kayarım, yemek yaparım, hayal kurarım, seyahat ederim, fotoğraf çekerim, tiyatro severim. Eşine ve oğluna aşık bir anneyim. En büyük CimBom!

You may also like...

1 Response

  1. Ahmet Ahmet dedi ki:

    fiyatlar hakkında kesin bilgi ?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: